Apple Iphone 5C Telefon Resetleme Nasıl Yapılır

Apple Iphone 5C Telefon Resetleme

Apple iPhone 5c’niz yavaşsa veya kilitleniyorsa, ekran kilidini atlatmak istiyorsanız, hafızanız dolu ve her şeyi silmek istiyorsanız, satmak veya başka birine vermek istiyorsanız, orijinal durumuna geri yüklemek için Apple Iphone 5C telefon resetleme işlemini yaparak, fabrika ayarlarına sıfırlama yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımlarda, tüm verilerinizi silmek ve fabrika ayarlarına geri yüklemek için telefon sıfırlama işlemini nasıl biçimlendireceğinizi göstereceğiz.

Bir telefonu sıfırlama veya fabrika ayarlarına döndürme adımının, içindeki tüm verileri sileceğini unutmamalısınız, bu nedenle herhangi bir şeyi kaybetmek istemiyorsanız, bunu yapmadan önce verilerinizin mutlaka yedeğini alın. Apple iPhone 5c’nizdeki verilere bağlı olarak, sıfırlamanın birkaç farklı yolu vardır. Apple iPhone 5c’nizin ekran kodunu ve iCloud hesabını biliyorsanız, Bir telefon sıfırlama işleminin cihaz seçeneklerini kullanarak gayet basit adımları olduğunu göreceksiniz.

Apple Iphone 5C Telefon Resetleme Adımları Nelerdir?

1. Öncelikle Apple iPhone 5C telefon resetleme işlemi için ilk adım olarak elbette Apple iPhone 5c’nizin açık olduğundan emin olun.

2. Cihazın ana ekranında dişli çark simgesiyle gösterilen Apple iPhone 5c’nin ayarlarına gidin.

3. Seçenekler içerisinden “Genel” menüsüne ulaşın.

4. Apple iPhone 5c cihazınızda bulunan “Genel” menüsünden en alta kadar inip “Sıfırla” seçeneğini bulup tıklamalısınız.

5. Apple iPhone 5c telefon resetleme işlemini başlatmak için “Sıfırla” menüsündeki seçenekler listesinden “Tüm İçeriği ve Ayarları Sil”i seçin.

6. Apple iPhone 5c verilerinizin, resimlerinizin veya uygulamalarınızın iCloud yedeğine sahip değilseniz, iCloud ayarlarınızı kontrol etmenizi isteyen bir mesaj alacaksınız. Cihazın tüm içeriğini silmeden önce bir yedek kopya oluşturmak istiyorsanız, son şansınız olabilir. Aksi takdirde, “Devam” seçeneğini tıklayın.

7. Sizden iPhone 5c şifrenizi ve eğer telefonunuzda “Bul” özelliği etkin bir şekilde çalışıyorsa iCloud kullanıcı adıyla şifrenizi isteyecektir.

8. Cihazı fabrika ayarlarına dönerken Apple iPhone 5c’niz yeniden başlayacak ve başlaması birkaç dakika sürecektir.

Bu yazı Telefonreset.com’a aittir ve telif hakları korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanması, çoğaltılması veya dağıtılması yasaktır. İzinsiz kullanım durumunda yasal işlemlere başvurma hakkımız saklıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

opel
opel